sklep z jonizatorami

sklep z jonizatorami

Czy waszym zdaniem inwestycja w jonizator wody jest opłacalna? Czy właściwości przedstawiane przez różne marki faktycznie działają? Bardzo proszę o udział w dyskusji osoby, które już używają konkretnych jonizatorów wody. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Marioleczka

Posty: 2

 
Zacznij przede wszystkim od określenia pożądanego bilansu kalorycznego. Jedz trochę mniej mięsa. Zacznij ćwiczyć i zainteresuj się jonizatorem wody. Woda alkaliczna ogranicza ogólny poziom stresu w ciele. Poczujesz szybko różnicę.

Ryszardzik3

Posty: 6

 
Piłem wodę alkaliczną przez pół roku i niczego innego w tym czasie nie stosowałem. Czułem się genialnie. Później niestety wróciłem do kawy, ale chcę znowu praktykować. Jonizator to dobry zakup, bo nie wyobrażam sobie już lepszej wody. Nawet smak się zmienia.

Becik45

Posty: 8

 
Diety owocowo-warzywne według moich doświadczeń nie mają żadnych skutków ubocznych. Do zastosowania długoterminowego. Możesz jeszcze dołączyć więcej wody alkalicznej, bo coraz więcej badań naukowych potwierdza efektywność jonizatorów wody.

TomekK

Posty: 8

 
Przyznam, że woda alkaliczna z jonizatora bardzo pomaga przy niwelowaniu zakwasów po ciężkim treningu siłowym. Nie mam pojęcia, jak to się dzieje, ale działa. Wypróbowałem przypadkowo i już następnego dnia miałem urządzenie u siebie w domu ;)

labuh

Posty: 6

 
Miałem już kilka wyciskarek u siebie, ale najlepsza okazała się
https://sklep.halitus.pl/wyciskarki-do-sokow/9-wyciskarka-do-sokow-kuvings-c9500r.html. Praktycznie nic nie osiada na ściankach po użyciu, a to ogromny plus. Nawet nie wiecie, jak mnie wkurzało czyszczenie przy innych urządzeniach. Soku bardzo dużo. Najczęściej biorę tanie owoce, robię sobie różne mieszanki. Wyniki krwi w wieku 50 lat mam idealne. No i warto też sobie przyprawiać soki ziołami. Nie wyobrażam sobie życia bez wyciskarki na ten moment. Dieta utrzymuje się sama, krótko mówiąc.

zbychu6

Posty: 7

 
Oglądałem kiedyś dokument, że woda zmienia strukturę. Jak pijesz wodę z dziwnego źródła to twój organizm cierpi. Jak alkaliczną z jonizatora to od razu dostajesz zastrzyk zdrowia.

Hardkorowy Koksu

Posty: 21

 
Potwierdzam, że jonizator tworzy zdrową wodę do picia, co przy spadku jakości większości produktów spożywczych w sklepach stanowi wręcz zbawienie dla zdrowia.

piekniśś

Posty: 7

 
Nie dziwne, że Japończycy piją regularnie wodę alkaliczną i skupiają się na niej praktycznie codziennie. Do tego dochodzi u nich dobra dieta i wyróżniają się długowiecznością niespotykaną w innych regionach świata. Można sobie połączyć kropki ;)

tefal100

Posty: 8

 
Woda mineralna wcale tak dobrze nie nawadnia organizmu, jak soki warzywno-owocowe i woda alkaliczna. Trzeba po prostu różne rzeczy na sobie testować.

ernest00

Posty: 12