dostawcy erp, gdzie warto ?

dostawcy erp, gdzie warto ?

Wiecie może na czym polega metoda kaizen? A może znacie jakieś strony internetowe, gdzie znajdę coś na ten temat?

Fanatyk

Posty: 4

 
Oczywiście, że zna, metodę kaizen. Warto o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zadowolony, tak jak i moi pracownicy.

Pendrzeec

Posty: 14

 
Archiwizacja dokumentów kadrowych nie jest prostym zadaniem, dlatego tutaj pod tym linkiem https://kaizen.info.pl znajdziesz sporo ciekawych informacji. na różne tematy związane z firmą.

witek789

Posty: 14

 
Wiesz co musisz powiedzieć, co wiesz na temat systemów erp i co chciałbyś uzyskać w swojej firmie. W ten sposób może będe w stanie Ci pomóc.

AGDDDy1

Posty: 7

 
Wydaję mi się, że na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

warter88

Posty: 5

 
Najlepiej poszukać jest firmy, która zajmie się profesjonalnie archiwizacją dokumentów księgowych. Dzięki takim firmom nie trzeba się martwić, że coś zginie.

wiesław11

Posty: 11

 
Wydaję mi się, że w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

Yuri20

Posty: 17

 
Zarządzanie firmami nie jest prostym zadaniem. Jeszcze jak jesteś szefem to masz wiele obowiązków. Słyszałem, że są firmy wspierające właśnie takie przedsiębiorstwa.

TomekK

Posty: 18