Jakiego prawnika dla firm możecie polecić

Jakiego prawnika dla firm możecie polecić

Potrzebuje jakieś dobrej kancelarii prawnej, która zajmuje się ochroną danych osobowych i będzie mogła szybko zająć się tymi kwestiami w mojej firmie..

Ptaszek22

Posty: 1

 
Z obsługą ze strony prawników dość często jest obecnie tak, że raczej skupiają się na konkretnych gałęziach prawa. Więc jak będziesz chciał z takich usług skorzystać to musisz sprawdzić czym konkretnie kancelaria się zajmuje i jaki zakres propozycji ma dla klientów.

Sarenka

Posty: 6

 
Jeśli masz w planach szukanie pomocy prawnej dla firm to staraj się szukać jakieś kancelarii, która zajmuje się konkretnie obsługą firm. Takie doświadczenie w obsłudze prawnej dla firm może mieć faktycznie spore znaczenie jeśli chodzi o jakość realizowanych usług. Przy tym jednocześnie pamiętać trzeba, że każda firma też ma specyficzny zakres swojej działalności i usługi do tego również trzeba dopasować.

Babeczka

Posty: 4

 
Szukaj prawników, którzy działają na zasadzie obsług zewnętrznej. Wtedy masz o tyle wygodną sytuację, że korzystasz z usług prawników w momencie, gdy tego potrzebujesz. Ważne, żeby był dobry kontakt z taką kancelarią i sprawna obsługa z jej strony w momencie, gdy pojawi się zapotrzebowanie na usługi prawników.

domrrrr

Posty: 2

 
Z prawnikiem musisz mieć dobry kontakt. Kwestia ta ma kluczowe znaczenie, bo jednak często właśnie umiejętność współpracy i poszukiwania właściwych rozwiązań dla danego klienta będzie kluczową kwestią, by współpraca była udana.

Klarka34

Posty: 13

 
Ogólnie jeśli chodzi o obsługę prawną firm to najczęściej obecnie stosowany jest ten model, że nie ma się w firmie na stałe prawników, ale współpracuje się na zasadzie umowy w momencie, gdy pojawia się potrzeba to korzysta się z takiej usługi. Wtedy nie ma stałych kosztów, ale w momencie, gdy faktycznie pomoc prawnika jest potrzebna.

Kitas

Posty: 2

 
Osobiście polecam raczej kontakt z prawnikami, którzy będą nie stałymi pracownikami w firmie, ale będzie można liczyć na kontakt z nimi w momencie, gdy będzie się taka potrzeba pojawiała. Obecnie pod tym kątem można liczyć na świetnie przygotowaną ofertę więc wydaje mi się, że na spokojnie znajdziesz dla siebie taką kancelarię.

Gosienka54

Posty: 10

 
Warto moim zdaniem będzie szukać prawników, którzy zajmują się typowo podatkami i obsługą finansową. Jeśli ktoś w tym temacie jest zakorzeniony to można oczekiwać, że ta jego pomoc prawna będzie faktycznie na wysokim poziomie. W tym temacie właśnie to doświadczenie będzie miało bardzo duże znaczenie, bo przepisy też regularnie się zmieniają.

Marioleczka

Posty: 2

 
Kancelaria Pana Chęcińskiego z Kościelnej (https://zcplegal.pl) będzie dobrą opcją jeśli chodzi o obsługę prawną firm. Bardzo duże doświadczenie na tym polu, a jednocześnie indywidualne podejście do klienta i zawsze szukanie rozwiązań, które będą idealnie dopasowane do klienta i jego potrzeb. Jeśli chodzi o moją współpracę z nimi to jestem bardzo zadowolony.

Aris

Posty: 20