szycie na zamówienie dla dzieci, gdzie warto ?

szycie na zamówienie dla dzieci, gdzie warto ?

Czy ktoś orientuję się, gdzie mogę skorzystać z usługi szycia na zamówienie dla dzieci? Chodzi mi bardziej o zabawki, niż ubrania.

CZesiek45

Posty: 2

 
Kiedyś poprzez przypadek natchnęłam się na tą stronkę hhttp://www.gosilandia.pl i wykonuję się tam szycie na zamówienie dla dzieci. Zamówiłam fajną maskotkę i muszę wam powiedzieć, iż produkt jest niesłychanie porządnej jakości. Widać, iż ktoś podchodzi do pracy z niesłychanie dużym zaangażowaniem. Polecam jak najniezwyklej, jeżeli czegoś takiego szukacie.

Sagerrak

Posty: 20

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, ale niestety nie wychodziły mi ładne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

tigra32

Posty: 11

 
Najlepiej wybierać personalizowane upominki dla dziecka. Nic nie weseli tak dziecka, jak zabawka z ulubionej bajki lub inna rzecz, którą się interesują.

Michałek

Posty: 22

 
Nietypowe prezenty handmade mogą być faktycznie oryginalne. Najlepiej jest, abyś sama zrobiła go własnoręcznie, jeśli nie masz umiejętności to możesz skorzystać z licznych stron internetowych.

wisła1905

Posty: 9

 
Powiem wam, że zapisałam moje dziecko na warsztaty z szycia dla przedszkolaka i jestem mega zadowolona. Dzieci uczą się tam różnych tkanin, przeplatania nitki i innych rzeczy, które poprawiają zdolności manualne.

dziubbek56

Posty: 15

 
Najlepiej wybierać personalizowane upominki dla dziecka. Nic nie cieszy tak dziecka, jak zabawka z ulubionej bajki lub inna rzecz, którą się interesują.

e_petelka

Posty: 6