Jakie macie pomysły na poprawę stanu skóry?

Jakie macie pomysły na poprawę stanu skóry?

Jakie masło do ciała pomaga na problemy dermatologiczne, głównie na lekką wysypkę po goleniu, depilacji?

Oleczka1

Posty: 1

 
Piękny zapach https://e-naturalne.pl/pl/p/Maslo-do-ciala-relax-TRAWA-CYTRYNOWA%2C-MIETA/1251, masa witamin od A do E. To można powiedzieć dieta dla skóry. To określenie, które mi się najbardziej podoba. Jak długoterminowo stosujesz to wydajniejsze moim zdaniem od każdego balsamu.

namok

Posty: 3

 
Po cięższych peelingach doskonała sprawa, żeby kolor skóry właściwy wrócił, właśnie z tego powodu często stosuję.

Acclaim

Posty: 14

 
W moim osobistym porównaniu to masło lepiej wypada od balsamu, a co do takiego zakupu to stawiaj na zapach przede wszystkim, bo różnie ludzie preferują.

syrena88

Posty: 9

 
Tak naprawdę masło chroni nie tylko latem, ale również przed ostrzejszymi mrozami, a nie wiem, czy ktoś to wcześniej zaznaczył. Jeden z takich kosmetyków, które stanowią nawet wsparcie domowej apteczki przy drobnych urazach, problemach dermatologicznych.

Posty: 2

 
No właśnie masło natłuszcza, więc składniki aktywne szybciej się rozchodzą po całym ciele i nie sądzę, żeby ktokolwiek miał od takiego kosmetyku skutki uboczne.

Worms

Posty: 7

 
Jeżeli masz tendencję do wysuszania skóry to zdecydowanie tak, ale pamiętaj, że masło nie tylko na ciało, ale nawet na dłonie, czy zniszczone pięty się przyda. Naskórek się zmieni, zacznie lepiej wyglądać. Przerabiałam u siebie.

DobraReklama

Posty: 26