Potrzebuje kwiatków do ogrodu?

Potrzebuje kwiatków do ogrodu?

Hejka, gdzie mogę zamówić truskawki o smaku ananasa? Bardzo mi zasmakowały i chciałabym je umieścić w moim ogródku natomiast są niezwykle trudno dostępne w naszym kraju. Proszę o rady. Będę wdzięczna za informacje.

Sebus23

Posty: 29

 
Dzień dobry, również poszukuję sklepu z kwantami, głównie chodzi mi o krzewy niemniej jednak parę odmian kwiatków też bym zamówiła. Szukam rzadkich gatunków, więc proszę polećcie mi doświadczony sklep internetowy, który spełni moje oczekiwania.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

MalinovyKIKS

Posty: 36

 
Dzień dobry, bardzo potrzebuję namiarów na sklep przyrodniczy, dokładnie chodzi mi o sklep, w jakim można zamówić bardzo powszechne gatunki roślin. Czekam na szybka odpowiedź i rady na dany temat. Odpowiedzcie mi bardzo prędko.

wacek007

Posty: 39

 
Cześć, nie mogę znaleźć należytego sklepu z roślinami, koniecznie potrzebuje zamówić kwiaty zaś nie mam skąd, polećcie mi jakiś niesłychanie porządny sklep na którym się nie zawiodę. Bardzo liczę na wszą pomoc i czekam z niecierpliwością na rady, piszczcie w komentarzach, dziękuję i pozdrawiam.

Nikuś32

Posty: 47

 
Cześć, poszukuje niezwykle dobrego sklepu, szukałam w Internecie niemniej jednak nic nie mogę znaleźć, może ktoś kto lepiej się zna na sieci mógłby mi podesłać link, do sklepu, który zajmuje się doświadczonym sprzedawaniem kwiatów, będę ogromnie wdzięczna za informacje na dany temat, proszę o pomoc!

Jarko445

Posty: 31

 
Dzień dobry, jestem ogrodnikiem od sporo lat, zimuje się wieloma ogrodami, chciałbym poszerzyć moja różnorodność roślin, wobec tego poszukuje sklepu, który posiada niezwykle rzadkie gatunki roślin. Rośliny powinny być niezwykle dobrze przechowywane w czasie transportu, czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

adam_r

Posty: 27

 
Witam, poszukuje dobrego sklepu ogrodniczego, mam cel założyć ogródek i chcę aby pięknie wyglądał, słyszałam o www.gardenpark.com.pl ale nie wiem czy pożądane byłoby z niego korzystać, co mi o nim powiecie? Jak uważacie? Mieliście już z nim styczność? Niezwykle liczę na szczere odpowiedzi, pozdrawiam.

Zygzaczek2

Posty: 25

 
Witam, bardzo proszę o informacje na temat jakiegoś sklepu internetowego, który zajmuje się sprzedaż kwiatów i krzewów, zakładam w tym roku ogródek i pragnę aby był nadzwyczajny. Niezwykle proszę o informacje, gdyż już niebawem trzeba zacząć sadzić pierwsze roślinki, dziękuję wszystkim, którzy mi postanowią pomóc.

taplaty

Posty: 24

 
Hej, słyszałam o sklepie internetowym http://www.gardenpark.com.pl, mieliście z nim styczność? Zmawialiście z niego jakieś krzewy? Co o nim sądzicie? Polecacie czy raczej nie? Nie wiem czy mam sięgnąć z danych usług wobec tego proszę was o rady na dany temat.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź, pozdrawiam.

Jasioneczek

Posty: 33