idealne tętno bieganie, polecicie ?

idealne tętno bieganie, polecicie ?

Dzień dobry, ostatnio zacząłem sporo biegać. Chciałbym się dowiedzieć, czy idealne tętno ma wpływ na bieganie? Jak sprawdzić tętno maksymalne i tętno spoczynkowe?

Gucio

Posty: 1

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas ogromnego smogu wiele zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niesłychanie źle wpływa na nasze zdrowie.

Jacuś

Posty: 5

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

Intro_69

Posty: 3

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

Kopah

Posty: 17

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, dlatego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest bardzo dużo informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

krzysioo0

Posty: 2

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

gregcie@

Posty: 4

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza niezwykle wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Lopez58

Posty: 2

 
Pożądane byłoby sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na mnóstwo stronach możesz znaleźć dużo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

namok

Posty: 7

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

mew soncz7777

Posty: 8

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

frezzzer

Posty: 19