opieka IT, znana firma ?

opieka IT, znana firma ?

Jestem z Warszawy i szukam dobrego informatyka, który odzyska mi kilka rzeczy z komputera. Przez przypadek usunąłem istotne informację i nie wiem, jak przywrócić dane.

namedal6

Posty: 5

 
W mojej firmie nie wymagamy informatyka, wszystkim zajmuje się zewnętrzna firma, która wyśmienicie radzi sobie ze wszystkim, a my nie musimy się o nic martwić.

TomekK

Posty: 10

 
Korzystałam nie raz z pogotowia komputerowego i powiem wam, że usługa była bardzo szybko. W ciągu godziny specjaliści przyjechali, naprawili mi komputer na miejscu. A co najważniejsze cena za usługę nie była jakaś kosmiczna.

e_petelka

Posty: 6

 
Opieka IT jest bardzo ważna dla osób, które prowadzą własną firmę. Niekiedy pojawiają się takie problemy, których nie da się rozwiązać samemu.

Marioleczka

Posty: 7

 
Ja w pracy mam jednego informatyka, na nieszczęście w wielu przypadkach jak wpadnie większa awaria sprzętu to na nieszczęście muszę dzwonić po specjalistów. Usługi tej firmy możecie zobaczyć na tej stronie internetowej http://sas-media.pl.

21gregorek

Posty: 14

 
Obsługę informatyczną firm polecił mi mój znajomy. Na początku nie wiedziałem, czy będzie mi do czegoś potrzebna. Z perspektywy czasu wiem, że to była najlepsza moja decyzja.

labuh

Posty: 21

 
Pogotowie komputerowe świetnie się sprawdza w firmach, w których mamy stacjonarne komputery lub inne urządzenia, które ciężko jest przetransportować.

jesika

Posty: 5

 
Wydaję mi się, że do opieki IT musisz znaleźć firmę, która ma duże doświadczenie w tym temacie. Oni posiadają specjalne oprogramowania, które pomagają w wielu sprawach zarządzających firmą.

Miluśkooo2

Posty: 13

 
Jeżeli chcesz, aby twoja strona wyglądała bardzo fachowo i zawierała wszystkie istotne informację na temat twojej firmy, to musisz zainwestować w fachową firmę, która zajmuję się tworzeniem stron internetowych. Na takich sprawach nie pożądane byłoby oszczędzać pieniędzy, bowiem poprzez przejrzystą stronę można zdobyć sporo nowych klientów.

Odi

Posty: 14

 
Cześć, musisz popatrzeć na oferty różnych firm. Współpracuję z jedną firmą, która zajmuję się wszystkimi kwestiami właśnie z obsługą informatyczną firm i niezmiernie mi pomaga.

danka33

Posty: 14